Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Zimbabwe

Najděte levné autopůjčovny v Zimbabwe vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Zimbabwe. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Zimbabwe

Autopůjčovny Zimbabwe

Pronájem auta Zimbabwe

Zimbabwe je vnitrozemský stát, jako Jižní Africe, která hraničí s Jižní Afriku na jih, Botswana na jihozápadě, Zambie v severozápadu a Mosambik k východu.Hlavním městem je Harare a země má populaci 12619600 (2012) obyvatel.Zimbabwe má tři oficiální jazyky: angličtina, Shona a Sindebele.

Vzhledem k nepokojům v zemi, je Zimbabwe turistika snížila. Země prezident Robert Mugabe byl u moci od roku 1980, a změnil ústavu. Zatímco on byl dříve oslavované osvoboditel Mugabe se stal jedním z nejvíce tyranské a zkorumpované diktátora, který zničil bývalý relativně prosperující Zimbabwe a dělal to jeden z nejchudších zemí světa s celosvětově nejnižší života. V posledních letech jsme měli velké problémy s inflací. Až do roku 2007, čtvrtý obyvatel opustilo zemi kvůli politické situaci.

Nejpopulárnější turistickou destinací je Victoria Falls na hranici Zambie severozápadě země. To je také Victoria Falls National Park je jedním z osmi národních parků v Zimbabwe. Největší z nich je Hwange National Park, je to několik hodin jízdy od Victoria Falls a je známý pro svou neuvěřitelnou přírody, protože se nachází na řece Zambezi. Zde se můžete setkat stáda afrických slonů a zeber, žiraf mm. By také dravci jako lvi a africké divoký pes, naleznete zde.

Zřícenina v „Velké Zimbabwe“ (Great Zimbabwe) je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. To je kámen ruiny starověkého města, které bylo centrem velké říše, známý jako Munhumutapaimperiet (ca. 1250-1629). Tato říše vládla oblasti o stejné velikosti jako dnešní Zimbabwe

Východní Highlands jsou hornatá oblast u hranic s Mosambikem. Nejvyšší vrchol v Zimbabwe, Mount Nyangani na 2593 m se zde nachází, jakož i hory Bvumba a Nyanga Národní park.

Harare International Airport v Harare je hlavní mezinárodní letiště v Zimbabwe.Bulawayo Bulawayo Airport je důležité letiště.