Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Zambie

Najděte levné autopůjčovny v Zambie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Zambie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Zambie

Autopůjčovny Zambie Pronájem auta Zambie

Zambie je vnitrozemský stát v jižní Africe. To je ohraničené Demokratické republice Kongo na sever, na východ Malawi, Tanzanie na severo-východ, Mozambik, Zimbabwe , Botswana a Namibie na jih, a Angolou na západ.Země má populaci 14309466 (2012) obyvatel a je hlavním městem Lusaka.Zambie je křesťanská země, ale existuje několik tradičních náboženství. Oficiálním jazykem je angličtina. Hlavní místní jazyk, a to zejména v Lusace , Nyanja

V roce 1964 země získala nezávislost od Británie. Zambie, dříve Severní Rhodesie, byla pojmenována po britském imperialistické Cecil John Rhodes (1853-1902), který si vydělal jmění na úkor přírodních zdrojů jižní Afriky. Země má velké problémy s HIV / AIDS, a přibližně 70% z Zambijců žije pod hranicí chudoby. Zemědělství je důležité pro ekonomiku, ale země má významné nerostné zdroje, jako jsou nikl, cín, měď a uran, a to přitahuje mezinárodní důlní společnosti. Zejména, měď je důležitá pro ekonomiku.

Victoria Falls, který se nachází jihozápadně od země je jedním z hlavních Zambii turistickou atrakci. Největší pokles je 108 metrů vysoká a jedna z nejoblíbenějších míst je „ďáblův bazén.“ Většina návštěvníků dorazí přes Victoria Falls letiště v Livingstone, který se nachází v blízkosti hranic se Zimbabwe. Domy Livingstone muzeum v poutavě zprostředkuje dějiny země. Lake Kariba, která je 200 km dlouhý a 50 km široký a nachází se dvě hodiny mimo Lusaka, je důležité, rekreační oblast ideální pro výlety.

Zambie části jezera Tanganika s dalšími třemi zeměmi na severu. To je jeden z nejstarších, nejhlubší a nejdelší jezer na světě s mnoha barevnými tropické ryby.

Zambie má mnoho národních parků, z nichž jeden je South Luangwa National Park na severovýchodě Zambii. Nabízí Afriky nejvíce neporušené říční systém, a je známý pro svou bohatou faunu a flóru. To zahrnuje hroši a sloni savana. Národní parky jsou většinou dobré možnosti pro ubytování.

Kenneth Kaunda International Airport Nachází se asi 25 kilometrů severozápadně od Lusaka.Livingstone a Harry Mwanga Nkumbula International Airport je nejbližším hotelem Victoria Falls.

Destinasjoner