Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Venezuela

Najděte levné autopůjčovny v Venezuela vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Venezuela. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Venezuela

Autopůjčovny Venezuela

Pronájem auta Venezuela

Venezuela je země na severním pobřeží Jižní Ameriky, ale má populaci 28946101 (2011) obyvatel.To hraničí Kolumbii na západ, Brazílie na jihu a jihovýchodě, a Guayana k východu.Mimo venezuelské pobřeží ostrovů Aruba, Curaçao, Bonaire a Trinidad a Tobago.

Kapitálu Caracas , a kromě španělštině, ústava uznává více než třicet domorodých jazyků.

Jméno Venezuela znamená „Malé Benátky“, jméno, které španělský navigátor Alonso de Ojeda dal severního pobřeží Jižní Ameriky v roce 1499, kdy našel indické pælebygninger v Lago de Maracaibo.

Venezuela je považován za zemi s velmi vysokou biodiverzitou a pestrou krajinou. V severozápadu a podél pobřeží Karibiku na severu je rozšíření Andách s nejvyšším Bolivar hory Pico se nachází 5007 m Amazon povodí na jihu, a pobřeží Karibiku na sever. Je to především příroda, která přitahuje turisty do země. Venezuela má největší zásoby ropy na světě, a její ekonomika je silně závislá na ropě.

Salto Ángel (englefossen) je nejvyšší vodopád na světě, s výškou 1002 m. Nachází se v národním parku Canaima, jihovýchodně od země, a je 19 krát vyšší než Niagarské vodopády.

V Morrocoy národního parku se nachází východně od pobřeží Karibiku, kombajnu tyrkysové vody a bílé pláže objev v lesích v okolí, které má hojnost divoké zvěře.

Nejpopulárnější turistickou destinací je Isla Margarita, ostrov východně od pobřeží Karibského moře. Kromě toho, že vše, co karibský ostrov inklinují být od přírody, bílými plážemi a modrým mořem, to je známé pro jedinečné trh, krásné paláce a několika velkých kostelů a katedrál, mezi nimi bílou Basilica de la Virgen del Valle. Pláž Playa El Yaque má velmi dobré podmínky forwindsurfing.

Simón Bolívar International Airport , země je největší letiště se nachází 21 km mimo Caracas.