Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Seattle

Najděte levné autopůjčovny v Seattle vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Seattle. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Seattle

Autopůjčovny Seattle

Pronájem auta Seattle

Seattle je největším městem v severozápadní Spojených státech , a je umístěn na poměrně úzkém pruhu země mezi Puget Sound a Lake Washington na Tichém oceánu.Město se nachází v USA stav Washingtona – 155 mil jižně od hranice se Kanada .Město má asi 600.000 obyvatel (2010), nicméně, jeden bere celou metropolitní oblast, populační růst k cca. 3300000.

Seattle ekonomika v celé své historii byla spojena odvětví rybolovu a je stále jedním z nejdůležitějších amerických rybářských přístavů zde. Navíc, Seattle má velkou průmyslové činnosti, jako je například zahrnuje loďařství a letadla. Navíc, sídlo společnosti Microsoft zde.

Seattle byl založen v roce 1853, a získal silnou obnovu na konci století – především proto, že město pak získala vlastní železnici, a protože z velkých zlatých objevů na Aljašce. Město je pojmenované po indickém hlavním Seathl, který se narodil v této oblasti v pozdní 1700. Seattle je také jeden z amerických měst, kde mnoho norských přistěhovalců usazených. To se odráží v „Nordic Heritage Museum“, které se nachází v severní části města.

Seattle nabízí bohatý a pestrý kulturní život, a několik hudebních žánrů spojených s městem. Mimo jiné vznikla tzv. „grunge“ muziku, která je spojena s světoznámých Seattle kapel jako Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden a Alice in Chains. Navíc, byla rocková legenda Jimi Hendrix se narodil v Seattlu.

Město je nejslavnější stavby – a na památku – Space Needle věž, postavená na světové výstavě v roce 1962. Space Needle je jeden z nejvyšší budovy v Seattlu na 185 m, a zahrnuje populární vyhlídková plošina a otočná restaurace. Také populární Seattle jednokolejka trať byla postavena na světové výstavě.

Dalším významným lákadlem ve městě je Pike Place Market, které ročně navštíví více než 10 milionů lidí. Zde jsou stánky, včetně prodaných řemesla, ryby, zelenina, chléb a maso – a, v neposlední řadě suvenýry.

Nejbližší letiště je Seattle – Tacoma International Airport, který se nachází asi 23 km jižně od centra města.