Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut San Antonio

Najděte levné autopůjčovny v San Antonio vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v San Antonio. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

San Antonio

Autopůjčovny San Antonio

Pronájem auta San Antonio

San Antonio se nachází v jižní části Spojených států , a je druhé největší město ve státě Texas.Město se nachází v San Antonio River – asi 300 kilometrů západně od Houstonu. San Antonio je 7. největší město v USA, a má 1,3 milionu obyvatel (2011). Pokud to je odhadoval, metropolitní oblast populace vzroste na 2,2 milionu.

San Antonio je důležité vzdělávací a komerční centrum a dopravním uzlem. Město očekává, že bude jedním z nejatraktivnějších měst v Americe, a je oblíbenou turistickou destinací. San Antonio dostane asi 20 milionů návštěvníků ročně.

Město nabízí řadu zachovalých historických budov – včetně španělského Místodržitelského paláce z roku 1749 a San Antonio Katedrála z roku 1731.

Hlavní turistickou atrakcí v Alamo San Antonio – národní kulturní památka, kde „Bitva Alamo“ došlo v roce 1836. Budova zde byla původně mise stanice z období kolem roku 1700, a dnes jako muzeum.

Další zajímavosti ve městě patří „Sea World of Texas“ – kde si můžete vychutnat delfínů show, San Antonio Museum of Art – s expozicí Latinské Ameriky lidového umění a krásné promenády „Paseo del Rio“ podél řeky v centru města. To je také populární bary, restaurace a obchůdky – a prostor jsou někdy jednoduše nazvaný „River Walk“.

Město je jinak doprava muzeum, botanická zahrada, zoologická park, japonská zahrada a vodní park „Splash Town“ – jak s vlnobitím a tobogány.

San Antonio International Airport se nachází 13 km severně od centra města.