Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Reno

Najděte levné autopůjčovny v Reno vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Reno. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Reno

Autopůjčovny Reno

Pronájem auta Reno

Reno se nachází na úpatí známého pohoří Sierra Nevada v USA státě Nevada, a má asi 225.000 obyvatel (2011).

Reno začal jeho vývoj směrem k městské obce v polovině roku 1800, včetně protože objevu zlata v okolních hor. Toto vytvořilo zlatou horečku, která však netrvaly tak dlouho – ale dost dlouho pro vypořádání byla poměrně velká. O několik let později bylo zjištěno, že stříbro a těžba operace byly stanoveny – něco, co se ukázala být mnohem výnosnější.

Jinak Reno znám především jako „The Biggest Little Town na světě“ – a je známý pro jeho mnoho spillecasinoer. Reno soutěží tam s dalším městem v Nevadě, a to ještě slavnější Las Vegas. Pověst jako město gamblerů, v kombinaci s některými – americkými standardy – velmi liberální zákony o rozvodech, dal městu pověst jako morální „roztřepený“.

Reno je mnohem lepší než jeho pověst, a město je také vzdělávací centrum v Nevadě – a našli státu nejstarší univerzita, University of Nevada – která byla založena v roce 1864.Navíc Reno přirozený výchozí bod pro návštěvu nádherné lyžařské areály, které byly navázány v horách sousedních oblastí.

Tam jsou dvě letiště ve městě Reno: Reno – Tahoe International Airport se nachází 6 km jihovýchodně od města, a Reno Stead Airport. Ten se nachází 19 mil severozápadně od centra města.