Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Phoenix

Najděte levné autopůjčovny v Phoenix vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Phoenix. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Phoenix

Autopůjčovny Phoenix

Pronájem auta Phoenix

Phoenix se nachází na řece Salt River, a je hlavní a největší město v americkém stavu Arizony. Samotné město je domovem asi 1,6 milionu lidí, zatímco populace celé metropolitní oblasti je kolem 4.200.000 (2010).

Phoenix byl založen v roce 1867 a byl kapitál Arizony od roku 1912. Jedinečný název města má protože vznikl jako „Phoenix“ ze starých indických zříceniny. To bylo Native americká dohoda v této oblasti, protože kolem roku 300 př. nl Kr.

Město se nachází v suchém (ale zavlažované půdy) Dal – „Valley of the Sun“ – od roku 2 Druhá světová válka více než desetinásobně jeho populace.Tento růst byl v souladu s nárůstem zemědělské produkce (zejména citrusové plody a bavlněné), a významný růst v elektronickém, leteckém a kosmickém průmyslu.

Teplé podnebí také přitahovalo mnoho důchodců, kteří si stanovily své vlastní sousedství jako „Sun City“ a „Sun City West“ na okraji města.

Existuje celá řada zajímavých muzeí ve městě Phoenix – včetně „Phoenix Art Museum,“ „Slyšel jsem, muzeum“ – výstava řemesel, nástroje muzeum „Musival Instrument Museum“, „Arizona Mining & Mineral Museum“, stejně jako muzeum pro děti, „Phoenix Dětské Muzeum „. Děti budou pravděpodobně užívat požitek z návštěvy zoo „Phoenix Zoo“.

Další oblíbenou destinací je „Desert Botanical Garden“ – velká botanická zahrada s rostlinami, které jsou přizpůsobeny pouštních podmínkách.

Nejbližší letiště je Phoenix Sky Harbor International Airport, která se nachází 5 km jihovýchodně od centra města.