Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Palm Springs

Najděte levné autopůjčovny v Palm Springs vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Palm Springs. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Palm Springs

Autopůjčovny Palm Springs

Pronájem auta Palm Springs

Palm Springs se nachází ve státě Kalifornie – asi 160 kilometrů východně od Los Angeles , a je malé město s asi 45.000 obyvateli (2011).

Palms Springs se nachází v pouštní oblasti Colorado Desert – v kraji Riverside County.Město má od roku 1930 se vyvinul do exkluzivní rekreační pro slavné Američany a bohatých důchodců.

Město má horké a suché klima téměř po celý rok, a inzerce na více než 300 dnů slunečního svitu ročně. Ačkoli město leží ve vnitrozemí, jsou zde dobré možnosti pro koupání zde – to Palm Springs má velké množství bazénů, které jsou k dispozici veřejnosti.

Nejstarší stavbou ve městě Palm Springs je „McCallum Adobe“ z roku 1884.

Hlavní turistickou atrakcí ve městě je lanovky „anténa tramway“, která vede až na vrchol zasněžené hory „Hora San Jacinto.“ Hora je vysoká 3300 metrů.

Mezi další zajímavosti v Palm Springs patří historické muzeum „Agua Caliente kulturní muzeum“ a Art Museum „Palm Springs Art Museum“ – kde si můžete prohlédnout výstavy současného umění, sochařství a sklářského umění.

Palm Springs je jinak botanická zahrada, tenisové kurty a golfové hřiště. Aktivity jako jízda na koni, turistika v poušti nebo v horách jsou také populární mezi turisty.

Nejbližší letiště je Palm Springs International Airport, nachází 4 km východně od centra města.