Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Newark

Najděte levné autopůjčovny v Newark vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Newark. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Newark

Autopůjčovny Newark

Pronájem auta Newark

Newark se nachází ve státě New Jersey, pouhých 15 km západně od New Yorku – Je často považován za součást New Yorku metropolitní oblast.Obyvatel je vyšší než 280.000 (2010).

Newark podnikání jsou součástí založeny průmyslu, ale to se postupně stala hlavním obchodním a komunikační centrum. Navíc, město má důležitou hlubinných portu.

Newark byl původně založen v roce 1666, ale měl jeho největší rozkvět v 1800s a časném 1900s. Ve druhé části roku 1900, město bylo ovládáno rasovými konflikty, ale to se stalo menší problém, za posledních pár desítek let – spolu s rozsáhlým obnovy měst.

Tam je několik historických budov ve městě, včetně „Katedrála Nejsvětějšího Srdce Ježíšova“ – Severní Amerika je 5. ‚S Cathedral.Byl postaven v letech 1899 a 1954 po mnohem starších francouzských modelů, a je v současné době arcidiecéze katolické církve. Také židovský „Prince Street Synagogue“ je dobře stojí za návštěvu. Jinak, město má několik 1930 budov v „art deco“ stylu na odiv.

Návštěva katedrály, je krátký výlet do krásného Branch Brook Park, který obsahuje národa největší sbírku kvetoucích třešní – s názvem „Cherryblossomland“.

Newark je také známý pro jeho bohatý kulturní život, a „New Jersey Performing Arts Center“ (NJPAC) je jedním z největších center pro umění předvádění v USA . To bylo otevřeno v roce 1997 a výrazně přispěl k oživení města.

Nejbližší letiště je Newark Liberty International Airport, která se nachází 8 km jižně od centra města.