Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut New York

Najděte levné autopůjčovny v New York vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v New York. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

New York

Autopůjčovny New York

Pronájem auta New York

New York je národ je největší město a nachází se ve stavu stejného jména – konkrétně u ústí řeky Hudson. V New Yorku je domovem asi 8,2 milionu lidí (2011), nicméně, jeden bere celou metropolitní oblast (který také zahrnuje Long Island / New Jersey), počet obyvatel se zvyšuje v ohromujícím 19000000.

New York je pravděpodobně nejvíce multikulturní město na světě – tavící kotlík z mnoha kulturních tradic. To bylo založeno jako holandské koloniální město v roce 1626 pod názvem Nieuw Amsterdam , a dostal jeho současný název v roce 1664.Krátké období (1789-1790) byl v New Yorku město – ale vzal žádnou pozici největšího města Ameriky do roku 1810. Od doby, kdy město prošla rychlým růstem – v neposlední řadě díky otevření Erie kanálu v roce 1825. To za předpokladu, důležitý odkaz na „The Great Lakes“ – a vedl k New Yorku se vyvinul do největší mořský přístav Severní Ameriky. Přistěhovalci z celého světa nalije postupně.

New York je rozdělen do pěti okresů, tzv. „městské“. Centrální město je Manhattan, který je v centru původního města. Nachází se na ostrově mezi řekou Hudson a East River. Na východ od Manhattanu je pevnina Bronx okres, zatímco západní předměstí Queens a Brooklyn je na Long Islandu. Pátý okrsek je Staten Island.

Manhattan je stále v New Yorku administrativní a hospodářské centrum, a je rozdělena do tří „zón“: Downtown, Midtown a Uptown.Gate vzor se podobá síť, a všechny ulice byly pouze očíslovány jméno (1st Street, atd.). Jediná věc, která rozbije symetrický vzor, ​​slavný Broadway – že šikmo vzhůru od Battery Parku na jižním Manhattanu. Důvodem pro tuto přestávku je, že Broadway byl původně starý venkovský silnice.

K zajímavostem v New Yorku je tolik, že je tu jen abychom jmenovali alespoň některé. Město má některé z nejvýznamnějších severoamerických muzeí umění. Především z nich je „Metropolitan Museum of Art“, „Muzeum moderního umění“, „Guggenheim Museum“, „New Museum of Contemporary Art“, „Frick Collection“ a „Muzeum primitivní umění“. Jiné pozoruhodné kulturní instituce, New York Philharmonic Orchestra, Metropolitní opera a New York City Ballet.

V opačném případě, Socha Svobody – Socha Svobody – u vchodu do města, jeden z světa je nejvíce fotografovaným atrakcí. To bylo propuštěno jako oficiální dar od Francie , a byl odhalen v roce 1886.Také, metr 381 vysoký mrakodrap Empire State Building je jedním z nejpopulárnějších památek metropole. O antény na vrcholu zahrnuty, tyčící se nejvyšší bod ve více než 440 metrů nad zemí.

A jak New York nákupní městečko může nabídnout téměř vše.

Nejbližší mezinárodní letiště je John F. Kennedy (JFK) Airport , který se nachází ve čtvrti Queens.Tam jsou také dvě hlavní letiště v oblasti New Yorku: La Guardia a Newark.