Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut New York Letiště

Najděte levné autopůjčovny v New York Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v New York Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

New York Letiště

Autopůjčovny New York Letiště

Pronájem auta New York Letiště

John F. Kennedy International Airport (JFK) je největší a nejvýznamnější letiště v USA . Nachází se v sousedství Jamajce New Yorku část města Queensu, a slouží asi. 47000000 cestujících ročně.Tam jsou také dvě další hlavní letiště v newyorské čtvrti (La Guardia a Newark).

Letiště bylo zahájeno v roce 1942 a se otevřel pro civilní letectví v roce 1948. Až do atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho v roce 1963 byl oficiální název New York mezinárodní letiště. Dnes říkají letiště obvykle krátká, JFK Airport.

John F. Kennedy Airport mají devět terminálů, ale v posledních letech, občas některé z nich byly uzavřeny z důvodu rekonstrukce. Tato práce je nyní téměř kompletní.

Počet mezinárodních leteckých společností působí velké množství pravidelných letů do destinací po celém světě.

Chcete-li získat z letiště do centrálních částí New Yorku, můžeme použít vlak, metro a autobus. Běžné městské autobusy a dopravu na letiště jsou k dispozici. Navíc působí zvláštní kyvadlové autobusy z letiště do jiných destinací v Manhattanu.

V opačném případě, můžete použít žluté taxíky. Limuzíny s řidičem je k dispozici, pokud budete chtít dát peníze do něj.

Pokud chcete půjčit auto v New Yorku, je k dispozici více možností při Johna F. Kennedyho letiště. Mezinárodní pronájem kanceláří jako Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National jsou zastoupena.

Existuje jen jeden hotel na letišti – Ramada Plaza Hotel. Tam být, nicméně, několik hotelů v letištním společenství, včetně Best Western JFK Airport, Comfort Inn JFK, JFK Holiday Inn, Hilton Garden Inn, a JFK Courtyard by Marriott – to vše s bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště a zpět.

Veřejné prostory z hlediska obchodů, restaurací, kaváren a barů jsou velmi dobré na všech terminálech. Pokud se vyskytnou problémy s nohou v této velké letiště, můžete se obrátit na některou z mnoha zástupců Traveler je pomoci. Oni jsou snadno rozpoznatelné v jejich červených bund.