Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut New Orleans

Najděte levné autopůjčovny v New Orleans vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v New Orleans. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

New Orleans

Autopůjčovny New Orleans

Pronájem auta New Orleans

New Orleans je kde Mississippi řeka vlévá do Mexického zálivu , a je největší město v americkém státě Louisiana.Město má populaci asi 470.000 obyvatel (2010).

Hodně z města je nižší, než je průměrná hladinou Mississippi, a město je proto velmi zranitelné při mnoha hurikánů, které často fouká zde – něco rezidenti bolestně se dostal přes když hurikány „Catherine“ a „Rita“ zuřil roce 2005/2006.

Byl to Francouzi, kteří založili v New Orleans v roce 1718. Do Louisiany, část USA v roce 1803, byl New Orleans „politická historie poměrně turbulentní – kde Francouzi a Španělé se střídali na“ vlastní „město.New Orleans byl také jeden z největších amerických otroků trzích.

Moderní New Orleans je nejdůležitější přístavní město státy kolem Mississippi – a od té doby 1947 měl status jako tzv. svobodných přístavech. Ekonomicky, ropného průmyslu a cestovního ruchu jsou hlavní zdroje příjmů.

Hlavní turistickou atrakcí v New Orleans je stará francouzská čtvrť „Vieux Carré“. Zde je úzké, malebných ulic a krásné zahrady. Město je také nádherné Louis katedrála z pozdní 1700. Také slavný zeleninový trh „French Market“ najdete zde.

Hlavní nákupní oblasti jsou však v novějších, moderních čtvrtích. Nejznámější nákupní ulice „Canal Street“. V těchto byelene jsou zde i řadu krásných, svěží parky.

V opačném případě, New Orleans vyznačuje historie jako „Jazz rodného města“ a jeden z velkých synů Louise Armstronga – kteří oba mají park a letiště pojmenované po něm. Existuje ještě mnoho aktivních jazzové kluby ve městě – což je také známý pro své divoké, každoročnímu karnevalu, „Mardi Gras“.

Tam jsou dvě hlavní letiště v New Orleans – Louis Armstrong New Orleans International Airport, který se nachází 19 km západně od centra města a New Orleans Lakefront letiště. Tento se nachází 7 km severovýchodně od centra města.