Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Nashville

Najděte levné autopůjčovny v Nashville vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nashville. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nashville

Autopůjčovny Nashville

Pronájem auta Nashville

Nashville (Nashville-Davidson) je hlavní město státu Tennessee. Město leží na řece Cumberland River ve státě centru – a má těsně pod 600.000 obyvatel (2010). V větší metropolitní oblasti, kde Nashville je centrem, měla by být, nicméně, více než třikrát více lidí.

Nashville je důležitá i jako rozbočovač dopravy a průmyslové – a je také vzdělávací centrum – se všemi třemi univerzitami.

V roce 1784 Nashville byl udělen status města, a od roku 1843 město bylo kapitál státu.

Nashville je považován za country & western music „Mekky“ a nejoblíbenějších atrakcí ve městě, v jedné cestě nebo jiný související s tímto hudební tradice. „Grand Ole Opry“ je nejslavnější C & W scéna, a existoval jako rozhlasový program od roku 1925. Scéna byla před několika lety přestěhoval mimo město. Nashville má také rozsáhlou fonografu průmyslu. V opačném případě se vkládají nové body zájmu spojené s tímto hudebním žánru: „Country Music Hall of Fame a muzeum“, „Belcourt divadlo“ a „Ryman Auditorium“. A každý rok CMA Music Festival, který láká C & W fanoušky z celého světa.

Existuje také řada hudebních klubů a tzv. „honky tonk-“ bary v centru Nashville.

Nashville má také jinou kulturu nabídnout – včetně „Tennessee Performing Arts Center“ za důležitý stimul pro múzických umění. Také Nashville Opera a Schermhorn Symphony Center – Nashville Symphony Orchestra, který má svou základnu, musí být uvedeny.

Na okraji města najdeme „The Hermitage“, bývalého prezidenta Andrewa Jacksona domů a vážné místo. Ham byl americký prezident v období 1829 -1837.

Nejbližší letiště je Nashville International Airport, které je 16 km jihovýchodně od centra města.