Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Miami

Najděte levné autopůjčovny v Miami vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Miami. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Miami

Autopůjčovny Miami

Pronájem auta Miami

Miami se nachází na jihovýchodním pobřeží Floridy podél Atlantského oceánu, konkrétně v jižní části tzv. „Gold Coast“ („Gold Coast“). Město má 409.000 obyvatel (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci 5.500.000.

Miami je Florida je největší městská oblast a významné turistické středisko – které dostane 10 milionů návštěvníků ročně. To je také jeden z USA ‚s hlavní přístavní města – a Miami je výchozím bodem pro provoz výletních lodí na pobřeží Karibského moře.

Město je průmyslovým centrem a lídrem v oblasti financí, obchodu, kultury, médií, zábavy, umění a mezinárodního obchodu.

Velkým lákadlem pro turisty je Miami Beach – což je jedna z nejznámějších amerických přímořských letovisek. Miami Beach se nachází 6 km severovýchodně od centra města, jsou zde široké a příjemné pláže a plážové promenády – kde luxusní hotely, restaurace a noční kluby jsou umístěny vedle sebe.

Miami má jinak řadu divadel, muzeí, opery, parků a hudebních sálů, a hlavní turistická atrakce pro celou rodinu jako „Miami Seaquarium“ – akvárium, kde můžete vidět také delfínů show.

Existuje také řada uměleckých muzeí v Miami. Kromě toho, město zoologická a botanická zahrada.

Miami International Airport se nachází 7 mil západně od centra města.