Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Miami Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Miami Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Miami Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Miami Letiště

Autopůjčovny Miami Letiště

Pronájem auta Miami Letiště

Miami International Airport (MIA) se nachází 7 km západně od centra města Miami v americkém státě Florida.

Letiště je hlavní terminál byl otevřen v roce 1959, a Miami International Airport v současné době má tři odbavovací haly North:, Střední a Jižní.

Miami Airport slouží 38300000 cestujících ročně (2011). Přibližně 45 letecké společnosti – včetně Lufthansa, Iberia, Delta, Aeroflot, United Airlines a British Airways – má přímé lety odtud do různých destinací doma iv zahraničí.Některé populární destinací jsou Amsterdam , Atlanta , Barcelona , Buenos Aires , Frankfurt , Londýn , Milán a New York .

Letiště má široký výběr kaváren / snack barů / restaurací a obchodů. Ostatní zařízení patří duty-free obchody, informační pult, banky, bankomat, směnárna pult, pošta, kadeřnictví, lékárna, galerie, stanice první pomoci, Lázeňské centrum, kaple a připojení k internetu.

Miami Airport má také hotel na letišti, který se nachází v pavilonu E (úroveň 2). Tam je také několik hotelů v okolí, pokud budete potřebovat ubytování.

Chcete-li získat z letiště do centra Miami, můžete si vzít autobus, metro (autobus jít do Tri-Rail stanice „Miami Airport“ jen na východ od budovy terminálu) nebo taxi.

Pokud si chcete pronajmout auto v Miami, má 16 automobilů taxislužeb kanceláře na letišti – včetně Alamo, Avis, Budget, Dollar, Hertz, National a Sixt. Car Center se nachází východně od mezinárodního letiště v Miami.