Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Memphis

Najděte levné autopůjčovny v Memphis vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Memphis. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Memphis

Autopůjčovny Memphis

Pronájem auta Memphis

Memphis se nachází v jihozápadní části amerického státu Tennessee, na řece Mississippi. Město má asi 680.000 obyvatel (2010) -, ale součástí většího metropolitní oblasti, které dohromady mají populaci 1.300.000.

Memphis je největší město v Tennessee, a také významným říčním přístavem. Kromě toho, Memphis centrální komunikační rozbočovač a významné průmyslové. Řada vysokých škol se nachází zde.

Memphis byla založena v roce 1819 v souvislosti s pevnosti, která byla postavena na místě v roce 1797. Nakonec to bylo obzvláště produkce bavlny a obchod se dřevem, které tvoří ekonomickou základnu.

V nedávné době bylo město důležitým ve vývoji americké populární hudby, zejména v blues – ale také pokud jde o rock and roll. Oba Elvis Presley, Jerry Lee Lewis a Carl Perkins žil zde. Jedním z největších turistických atrakcí v obci Memphis, je Elvis Presley „Graceland“. Hit Poutě Elvis fanoušky z celého světa.

Jinak Memphis je také připomínán jako město, kde byl černý vůdce občanských práv Martin Luther King zavražděn v roce 1968. Lorraine Motel, který byl skutečný scéna vraždy, byl později přeměněn na „Národní muzeum občanských práv“ – a dnes je paměť, že mnoho turistů navštíví.

Memphis má také řadu dalších atrakcí nabídnout. Některé z nich jsou „Mamphis Walk of Fame,“ se nachází v „blues-ulice“ Beale Street. To ocenil řadu bluesových dějin velkých umělců. Kunstmuseet „Memphis Brooks Museum of Art“ je také stojí za návštěvu. Zde můžete zažít významných výtvarných děl od renesance, baroka a impresionismu. Také, Dětské muzeum „Dětské muzeum Memphis“ doporučit.

Nejbližší letiště je Memphis International Airport, která se nachází 5 km jižně od centra města.