Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Louisville Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Louisville Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Louisville Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Louisville Letiště

Autopůjčovny Louisville Letiště

Pronájem auta Louisville Letiště

Louisville International Airport (SDF) se nachází ve státě Kentucky – asi 12 km jižně od centra města Louisville.

Letiště se otevřelo v roce 1941, a pak zavolal Standiford Field. V roce 1985, byla budova terminálu modernizovány a znovu letiště změnila jeho jméno k Louisville mezinárodní letiště.

Letiště slouží asi 3,4 milionu cestujících ročně (2011) – a 8 letecké společnosti mají přímé lety odtud do 25 destinací ve Spojených státech . Některé z nejrušnějších tras, přejděte do Dallasu, Chicago , New York , Atlanta, Denver a Las Vegas.

Louisville Airport má řadu zařízení pro cestující – včetně dobrý výběr restaurací, kaváren a obchodů. Kromě toho se informace pultem, internetové připojení, Bankomat, konferenční místnosti a „pohotovostní služba“ – pokud taková může přijímat lékařské pohotovosti.

Chcete-li získat z Louisville mezinárodního letiště do centra města, jeden může používat autobus nebo taxi. Kromě toho, řada hotelů ve městě Louisville zdarma kyvadlový autobus pro hosty do / z letiště. Nicméně, toto musí být uspořádány před vaším příjezdem.

Pokud chcete půjčit auto v Louisville, má řadu známých autopůjčoven na letišti její pobočky – včetně Advantage, Alamo, Avis, Hertz, Budget, Dollar, Enterprise, National a Thrifty.