Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Los Angeles Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Los Angeles Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Los Angeles Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Los Angeles Letiště

Autopůjčovny Los Angeles Letiště

Pronájem auta Los Angeles Letiště

Los Angeles International Airport (LAX) se nachází ve státě Kalifornie – asi 30 km jihozápadně od centra města Los Angeles .

Letiště je 6. nejvytíženější na světě a 3. největší v USA . Los Angeles Airport se podává 61800000 cestujících ročně (2011), a má devět odbavovací haly.Terminál 1-8 se používá pro vnitrostátní lety, zatímco 9 Terminál – „Tom Bradley International Terminal“ – se používá pro mezinárodní lety.

Los Angeles Airport byla založena v roce 1928, a se otevřel pro civilní letectví v roce 1946.

Všechny hlavní letecké společnosti létají sem a od letiště je přímé lety do asi 160 destinací po celém světě. Nejoblíbenější trasy, přejděte na Londýn , Tokio , Sydney , San Francisco, New York a Chicago .

Existuje velké množství různých restaurací, kaváren, obchodů a koktejlové bary na letišti. Kromě toho, existují zařízení, jako jsou dárkové obchody, kiosek, business centrum, duty-free obchody, zdravotní středisko, banka, bankomaty, a Wi-Fi.

K dispozici jsou také 2 hotelů v oblasti letiště.

Se dostat z letiště do centra Los Angeles, lze použít LRT (light rail), autobus, autobusovou dopravu nebo taxi.

Pokud chcete půjčit auto v Los Angeles, mají o 40 kanceláří, pronájem automobilu v blízkosti letiště, ale ne v budově terminálu. Některé autopůjčovny nabízejí svým zákazníkům bezplatnou dopravu z letiště do jejich půjčovny – včetně Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a Thrifty. Pokud jste si objednali auto před odchodem do Los Angeles, zaměstnance do auta aut se na vás čekají mimo budovy terminálu – pod značkou „auto z půjčovny Shuttle“.