Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Kansas

Najděte levné autopůjčovny v Kansas vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kansas. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kansas

Autopůjčovny Kansas

Pronájem auta Kansas

Kansas City se nachází ve státě Missouri v Missouri řeky. Město má kolem 450.000 obyvatel (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci 2.000.000.

Kansas City byla založena v roce 1821 – ve stejném roce jako stát Missouri vstoupila do unie – a dnes je významným průmyslovým městem a hlavním dopravním uzlem. Kromě toho, město je vzdělávací centrum s univerzitou, konzervatoř a několik vysokých škol.

Různé části města leží v kruhu kolem Downtown, a byl předmětem rozsáhlé rekonstrukci v roce 1980. Hodně z Kansas City se vyznačuje dnes moderní výškové budovy s kancelářemi, hotely, restaurace a obchody.

Kansas City bylo období od 1920 do 1940 známé jako „jazzový Mekka“, a tam jsou ještě řada jazzových klubů v Downtown se snaží pokračovat v této dědictví.

Jednou z hlavních atrakcí ve městě je prestižní galerie umění „Nelson-Atkins Museum of Art.“ Existuje také několik dalších zajímavých galerií a muzeí ve městě Kansas City. Město je hlavní budova je Harry S. Truman Sports Complex, který po ferdigstillellsen v roce 1973 zahrnuje dvojí stadion pro baseball a americký fotbal.

Nejbližší letiště je Kansas City International Airport, který se nachází 24 km severozápadně od centra města.