Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Houston

Najděte levné autopůjčovny v Houston vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Houston. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Houston

Autopůjčovny Houston

Pronájem auta Houston

Houston je největší město v Texasu – a s populací asi 2200000 (2010), je také čtvrtý největší v USA . Houston je jinak centrem větší metropolitní oblasti (Houston-Galveston) s téměř 5,7 miliony obyvatel.Na přelomu století byly tam jen těsně pod 50.000 lidí v Houstonu, tak to bylo v 1900s jedné z nejrychleji rostoucích amerických měst.

Houston Other Texas „největší (a USA je druhý největší) port. Je to především ropy a ropných produktů, a bavlna jsou vyváženy odtud. Vzdálenost k perskému zálivu Mexika je asi 80 km.

Město bylo založeno v roce 1836 a byl v období 1837-1839 a 1842-1846 kapitálu tehdejší nezávislé republiky Texasu. Později vyvinuli Houston se stal jedním z nejvýznamnějších amerických železničním uzlům. Město není typický městský, ale jsou relativně „vyrostli“ – to znamená, že se šíří na velké ploše, a nejvíce se podobá více či méně náhodný sloučení předměstí a obchodních oblastí.

Od roku 1960, je Houston často odkazoval se na jako „Space City“, protože NASA se rozhodla dát své kontrolní centrum pro lidskou posádkou kosmické mise zde. Nachází se asi 35 km jihovýchodně od centra města, a nese oficiální název „Lyndon B. Johnson Space Center.“

Houston je jinak důležitý utdanningsby – s třicet univerzit a vysokých škol. Největší je University of Houston s téměř 40.000 studentů.

Město také investuje na kulturu a Alley Theatre je považován za jeden z nejlepších scén amerických. Mezi další kulturní památky musí být zejména Natural History Museum a muzeum výtvarných umění s názvem. Houston má také jeden z nejslavnějších amerických symfonických orchestrů – a také největší kryté vnitřní sportovní centrum (Astrodome).

Nejbližší letiště je Houston George Bush Intercontinental Airport, který se nachází 37 km severně od města. To je také jeden z Ameriky je nejzaměstnanější.