Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Denver

Najděte levné autopůjčovny v Denver vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Denver. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Denver

Autopůjčovny Denver

Pronájem auta Denver

Denver je hlavní město amerického státu Colorado, a má asi 600.000 obyvatel (2010). Pokud se odhaduje, metropolitní oblast, populace se zvyšuje na téměř 2,5 milionu.

Město leží na řece South Platte – 1600 metrů nad mořem – jen 24 kilometrů východně od Sortiment HORY Rocky. Je populární, aby se výlet do „Rocky Mountains National Park“, který je hodinu jízdy autem.

Denver je regionálním centrem pro dopravu, obchod, finance a kultury, a ropného průmyslu je velmi důležitým odvětvím větev. Město má jeho vlastní univerzitu, která byla založena v roce 1864.

Hlavní turistickou atrakcí v Denveru „Colorado State Capitol Building“ – vládní budova z roku 1907. Je možné, že veřejnost se dostat až na vrchol budovy, kde jeden má fantastický výhled na Rocky Mountains.

Jiné populární atrakce patří Denver „Denver Art Museum“ – s výstav současného umění, Muzeum přírodní historie, na železniční muzeum, hasičské muzeum, miniaturní muzeum, „Museo de las Americas“ – muzeum se zaměřením na latinskoamerického umění a kulturního dědictví a Butterfly Garden „Butterfly Pavilion“.

Denver také má mnoho krásných parků a zelených ploch, botanická zahrada, zoo, planetárium a zábavní park.

Denver International Airport se nachází 30 km severovýchodně od centra města.