Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Dallas Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Dallas Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dallas Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dallas Letiště

Autopůjčovny Dallas Letiště

Pronájem auta Dallas Letiště

Dallas – Forth Worth International Airport (DFW) se nachází 24 km severozápadně od Dallasu centrum, a 29 km severovýchodně od Forth Worth.Letiště slouží 57800000 cestujících (2011), a je nejrušnější ve stavu Texasu – a 8 největší na světě, pokud jde o počty cestujících.

Dallas Airport otevřen v roce 1953 av současné době má pět odbavovací haly (A – E). K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava (Skylink) mezi terminály.

Přibližně 21 společnosti – včetně Delta, Emirates, US Airways a British Airways – mají přímé lety z Dallas letiště do 129 amerických a 36 mezinárodních destinací.

K dispozici je velký výběr kaváren, restaurací a obchodů na letišti. V hotelu je dále informační přepážku, business centrum, přístup na internet, pracovní stůl, Směnárna, banky, bankomaty, stanice první pomoci, dětské hřiště, kosmetický a masážní salon dětské, kadeřnictví a kino.

Na letišti jsou hotely Grand Hyatt a Hyatt Regency.

Se dostat k centru města Dallas může trvat autobus, vlak (tam jsou kyvadlový autobus z terminálu do nejbližší stanice), metrem nebo taxíkem.

Pokud si chcete pronajmout auto v Dallasu, má řadu významných autopůjčoven – včetně Avis, Budget, Dollar, Hertz, National, Alamo a Thrifty – jejich kanceláře na letišti, konkrétně v terminálu E – poblíž jižního vchodu.