Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Cleveland

Najděte levné autopůjčovny v Cleveland vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Cleveland. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Cleveland

Autopůjčovny Cleveland

Pronájem auta Cleveland

Cleveland se nachází v severovýchodní části USA u jezera Lake Erie, a patří státu Ohio.Cleveland je správním centrem kraje Cuyahoga County, a přes město provozuje řeku Cuyahoga řeku.

Cleveland je hospodářským a kulturním centrem regionu a hlavní přepravní rozbočovač. Kromě toho, Cleveland je hlavní přístavní město a má tři univerzity. Město má 397.000 obyvatel (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci 2.000.000.

Cleveland má vlhké pevninské podnebí s horkými, vlhkýma léty a chladnými, často zasněžené zimy.

Slavný orientační bod v mrakodrapu Cleveland „Key věž“ – která se tyčí 289 stop nad zemí. To je město je nejvyšší stavba. Vedle je 216 meter vysoká budova „Terminal Tower“ z roku 1930.

Hlavní turistickou atrakcí ve městě je muzeum hudby „Rock and Roll Hall of Fame“ – což je největší svého druhu a věnoval hudební žánr rock and rollu.

Jiné populární památky patří Muzeum umění, „Cleveland Museum of Art“ – který je známý pro jeho sbírku asijského a egyptské umění a Muzeum vědy „Velkých jezer Science Center“ – s 350 interaktivních exponátů a vzdělávací.

Město také má parník-muzeum, umělecké muzeum, historické muzeum, botanická zahrada (která je nejstarší ve Spojených státech – založena v roce 1930), zoologické zahradě, opery, divadlům, četné parky a rekreační oblasti.

Cleveland Hopkins International Airport se nachází 20 km jihozápadně od centra města.