Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Charlotte

Najděte levné autopůjčovny v Charlotte vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Charlotte. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Charlotte

Autopůjčovny Charlotte

Pronájem auta Charlotte

Charlotte se nachází východně od USA , a je největší město ve státě Severní Karolína.Město se nachází v blízkosti řeky Catawba, a má 731.000 obyvatel (2010). Pokud to je odhadoval, metropolitní oblast populace stoupne na 1,7 milionu.

Charlotte je důležitým obchodním centrem pro region a hlavní finanční centrum. Bank of America má své sídlo zde. Město má několik univerzit a vysokých škol.

Charlotte má vlhké subtropické podnebí s horkými léty a relativně mírnými zimami. Město dostane nejvíce déšť v lednu a březnu.

Centrum se skládá většinou z mrakodrapů a vysokých budov, a jižně od centra města, obrovský zábavní park „Carowinds Theme Park“, který má mnoho horské dráhy a karusely.

Dalším turistickým lákadlem v umění Charlotty muzeum „Bechtler Museum of Modern Art,“ který představuje výstavy současného umění.Kolekce se skládá z 1400 obrazů, a lze také vidět práce Miró a Picasso zde.

Země je největší motorsports organizace NASCAR se nachází ve městě Charlotte a atrakcí „NASCAR síně slávy“ je věnována dostihového sportu. Je vybaven interaktivními exponáty a zobrazení historických závodních vozů.

Jiné turistické atrakce ve městě patří Letecké muzeum, muzeum vědy a technologie „Discovery Place“, „Charlotte Nature Museum“ – s interaktivními exponáty a motýl pavilon, botanická zahrada, „Levine Muzeum New South“ – historické muzeum se zaměřením na život ve státě USA Občanská válka.

Charlotte Douglas International Airport se nachází 12 mil západně od centra města.