Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Buffalo

Najděte levné autopůjčovny v Buffalo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Buffalo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Buffalo

Autopůjčovny Buffalo

Pronájem auta Buffalo

Buffalo se nachází v severovýchodní části Spojených států , a je druhé největší město ve státě New York .Buffalo má 261.000 obyvatel (2011), zatímco metropolitní oblast má populaci 1,2 milionu.

Buffalo se nachází na břehu jezera Erie Lake, a je součástí okresního Erie County. Buffalo je moderní přístav, obchodní a průmyslové město a důležitý dopravní uzel.

Město také má vysokou školu – s asi 30.000 studentů.

Buffalo má více než 50 soukromých a veřejných galerií – což je nejznámější „Albert Knox Art Gallery.“ Je vybaven sbírku současného umění na světě, a zde také můžete vidět díla Picassa, Matisse a Miró.

Populární atrakcí v Buffalu je 115 metrů vysoká City Hall ve stylu Art Deco v roce 1932. City Hall je otevřena pro veřejnost, a 25 Podlaha je oberservasjonsdekket „Buffalo City Hall Pozorování Deck“. To nabízí návštěvníkům nádherný výhled na město.

Jiné turistické atrakce patří Buffalo Svatého Josefa katedrála v roce 1862, kostel Nejsvětější Trojice z roku 1928, Buffalo Museum of Science – s exponáty, antropologie, botaniky a zoologie, a zoo Buffalo zoo – pokud takové viz lvi, tygři a medvědi.

Město má jinak botanickou zahradu, japonská zahrada, mořské muzeum s exponáty z válečných lodí, muzea letectví a akváriem.

asi 36 km severozápadně od Buffala je Niagara Falls – jeden z největších divů přírody. Zde můžete zažít impozantní vodopády – a „Horseshoe Falls“ (se sídlem v Ontariu, Kanada ) je největší ze všech.Tento vodopád je 792 metrů široký a 52 metrů vysoký.

Buffalo Niagara International Airport se nachází 16 km severovýchodně od centra města.