Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut USA

Najděte levné autopůjčovny v USA vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v USA. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

USA

Autopůjčovny USA

Pronájem auta USA

Spolková republika USA (Spojené státy americké), se nachází v Severní Americe, a má přibližně 310 milionů obyvatel (2010). To je ohraničené Kanada na severu, Atlantským oceánem na východě, Florida úžina, Mexiko a Mexický záliv na jihu, a Tichý oceán na západě.USA se skládá z 50 států a Federální okres Kolumbie (District of Columbia – lépe známý jako Washington DC).USA zahrnuje severozápadní části kontinentu (Aljaška) a Havaj v tichomořských ostrovů a řadu dalších oblastí.

USA je na světě třetí největší země v oblasti, po Kanadě a Rusku, a je také největším světovým nejmocnějším státem – pokud jde o hospodářství, kultury, politiky a obrany.

Krajina je pestrá a plná kontrastů, a tím i velké rozdíly v klimatických podmínkách. Jedním z nejžhavějších oblastí jsou v Death Valley – Údolí v Mohavské poušti v jižní Kalifornii.

USA dostává asi 60 milionů zahraničních turistů ročně, s bezpočtem památek a památek. Na severovýchodě je hlavním městem Washington DC – pokud takové Americký prezident embedsbolig “Bílý dům” se nachází, a kousek dál na sever najdete největší americké město New York (8,5 milionu obyvatel) je jedním z největších světových hospodářských a kulturních center. V jihovýchodní leží stát Florida – Jako takový Známý pro jeho teplým podnebím, Walt Disney World a Epcot Center.Kalifornská písečné pláže a slavných měst jako. Los Angeles se nachází jihozápadně od země, a po celých Spojených státech, jsou pohoří Rocky Mountains.Ve státě Colorado je nejvyšší část Skalistých hor – tam, kde více než 100 vrcholů nad 4000 m

Některé z většiny USA je navštívených míst jsou: Times Square v New Yorku , Las Vegas Strip, National Mall a Memorial Parks ve Washingtonu DC, Faneuil Hall v Bostonu a Disney World na Floridě.Jiné populární destinace patří Niagarské vodopády, Grand Canyon, Great Smoky Mountains (národní park) v Tennessee a Hollywood v Los Angeles.

Největší americká města, New York (8.5 milionů obyvatel – zhruba 19 milionů na městské oblasti), Los Angeles (4000000), Chicago (2800000) a Houston (2000000).

Spojené státy mají mnoho rušných mezinárodních letišť – včetněJohn F. Kennedy International Airport (New York), Washington Dulles International Airport, Chicago Airport , Hartsfield International Airport (Atlanta) a Seattle International Airport.