Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Urugvay

Najděte levné autopůjčovny v Urugvay vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Urugvay. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Urugvay

Autopůjčovny Urugvay

Pronájem auta Urugvay

Urugvay je malá země v jižní části Jižní Ameriky. To hraničí s Brazílií na severu a Argentina na západě.Urugvay se nachází severně od řeky Río de la Plata ústí do Atlantiku a na východ od Río Urugvay, která tvoří hranici s Argentinou. Hlavním městem je Monte Video a země má populaci 3.318.535 obyvatel (2011).Odhadovaná 88% populace jsou evropského původu, především italské a španělské.

Urugvay se skládá převážně z nízko položené roviny, která je pokračováním argentinské pampy. Ekonomika je založena na zemědělství, s velkou výrobu masa, vlny a dalších živočišných produktů. Urugvay je doma k rostoucí odvětví vína.

Mírné a vlhké subtropické klima, které charakterizuje zemi. Nejchladnější měsíc je červenec, s průměrnou teplotou 10-13 ° C, zatímco nejteplejší je leden s průměrnou teplotou 22 až 25 stupňů. Urugvay je klidné a bezpečné země cestovat v relativně dobrém životní úrovně. Uruguayanere je také známý pro jeho přátelskost a pohostinnost.

Jedním z nejvíce navštívených měst Colonia del Sacramento se nachází na Rio de la Plata naproti Buenos Aires, a byla založena Portugalci v roce 1680. Město je koloniální architektura je velmi dobře zachovalé a je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. To je populární cestovat lodí z Buenos Aires v Argentině, cesta trvá jen hodinu.

V letovisku Punta del Este který je umístěn na poloostrově, který vyčnívá do Atlantského populární. To se nazývá uruguayského odpověď na „St Tropez“ a je známo, že přitahují mnoho celebrit. Dál na sever na pobřeží Atlantského oceánu až k hranici s Brazílie Tam km po km dlouhé bílé pláže.Populární místa zde je Cabo Polonio, La Paloma a Punta del Diablo.

Montevideo byla založena španělská v brzy 1700 jako vojenská pevnost. Montevideo je Uruguaye kulturní a ekonomické nervy s několika dobrými restauracemi, kde můžete jíst grilované maso jako jednu ze svých specialit. Hlavní ulice 18 de Julio se rozšíří do starého města s koloniální architekturou. V Montevideu existuje několik krásných pláží.

Země je největší letiště je Aeropuerto Internacional de Carrasco se nachází 18 km od města Montevideo.