Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Ukrajina

Najděte levné autopůjčovny v Ukrajina vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ukrajina. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ukrajina

Autopůjčovny Ukrajina

Pronájem auta Ukrajina

Ukrajina je země ve východní Evropě, který se nachází na pobřeží Černého moře na jihu. To hraničí Rusko na východě a severovýchodě, v Bělorusku na severozápad, Polsku , na Slovensku a Maďarsku na západ, Rumunsko a Moldavsko na jihozápad.Po Rusku, na Ukrajině je největší zemí na evropském kontinentu země má populaci 44457102 (2012) obyvatel a hlavním městem je Kyjev.

Ukrajina byla součástí Sovětského svazu v roce 1922, ale stal se nezávislý znovu, když Sovětský svaz rozpadl v roce 1991.

V posledních letech, cestovní ruch v zemi zvedl. Kapitál Kyjev je krásné město s mnoha historickými budovami a dobře zachovalé město.Andriyvsky Uzviz je město je nejstarší ulice. Dlážděné a vinutí ulici plné pouličních hudebníků, umělců, kteří prodávají své práce a stánky s oběma suvenýry a starožitnostmi. St Sophia Kostel je téměř 1000 let a nejstarší kostel. Byl postaven kníže Jaroslav Moudrý, který je pohřben v kostele. St Sophia je pojmenován po Hagia Sofia Istanbul a hodně z byzantské architektury.

V Černobylu muzea v Kyjevě dostane dozvědět se více o tom, co se stalo v Černobylu, která je deset mil mimo Kyjev, když to byl hit nejhorší jadernou havárii v historii v roce 1986.

Dva kilometry mimo centrum města je válečné muzeum. To je země je největší muzeum a má více než 300 000 exponátů.Muzeum bude obsahovat pro naziokkupasjonen, odolností a bitva o Dněpr.

V létě pobřeží u Černého moře, oblíbené turistické destinace. Krymský poloostrov má skvělé pláže a příjemné podnebí, rozeklaných hor, náhorních plošin a starobylé zříceniny. Město Jalta se nachází na Krymu, a je nejvíce slavný Jaltské konferenci mezi měsíců Churchill, Roosevelt a Stalin tři z konce druhé světové války.

V Karpatech, jsou zde dobré možnosti pro lyžování, turistiku, rybaření a myslivosti.

Kyjev Boryspil mezinárodní letiště je největším vzdušným přístavem se nachází 29 km východně od Kyjeva.

Destinasjoner