Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Turecko

Najděte levné autopůjčovny v Turecko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Turecko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Turecko

Autopůjčovny Turecko

Pronájem auta Turecko

Turecká republika má 77,8 milionu obyvatel (2010), jež se nacházejí v jižní Evropě a jihozápadní Asii.

Turecko hraničí osmi zemí v celé; Bulharska a Řecka (v Evropě), jakož i Gruzie, Arménie, Ázerbájdžán, Írán, Irák a Sýrie (V Asii).Turecko má také pobřeží na pobřeží Středozemního moře na jihu, Egejské moře na západě a Černého moře na severu.

Země má velmi kontinentální klima – s mírnějším středomořské klima v jižních částech.

Turecko je složitá země s tak nové a staré architektury, stejně jako křesťanské kostely vedle islámských mešit. Turecko roste cestovního ruchu v posledních letech, zejména charter turistika. Turecka jižního a západního pobřeží mají krásné pláže a turistických zajímavostí na slunce a pláže dovolenou. Jinak Turecko může nabídnout exotické kultury, historických památek, úžasné mešit a rušné davy velkých měst.

Bospor a Marmarské moře, spojující Černé moře a Egejské moře, a odděluje asijskou část Turecka od Evropské. Město Istanbul se nachází na obou stranách Bosporu, a je proto jediná metropole na světě, který se nachází na dvou kontinentech. Istanbul má 11 milionů obyvatel a je turecká kulturní, obchodní a finanční centrum.Město má řadu turistických atrakcí – včetně paláce, opevnění a stavby z doby sultána.

Hlavní město Turecka je Ankara , a se svými 4 miliony obyvatel země je druhým největším městem.Další velká města v Turecku Izmir , Bursa, Adana, Gaziantep a Antalya .

Turecka hlavní letiště je mezinárodní Istanbul Ataturk Airport ale také Antalya Airport a Ankara Esenboga Airport jsou některé národ je nejzaměstnanější.