Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Tunisko

Najděte levné autopůjčovny v Tunisko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tunisko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tunisko

Autopůjčovny Tunisko Pronájem auta Tunisko

Tunisko je arabský stát a nejmenší země v severní Africe. To je ohraničené Alžírsko na západ, Libye na jihovýchodě, a pobřeží Středozemního moře na severu a východě. Země má populaci 10 732 900 obyvatel (2012) a kapitálové Tunis se nachází v severo-východ od Středozemního moře.Arabština je oficiální jazyk, a zhruba 98% populace tvoří muslimové.

Krajině dominuje pohoří Atlas na severu a stepních a pouště na jihu. Asi 40% je součástí pouštní Sahary. Tunisko bylo francouzskou kolonií 1881 – 1956. Od 1987 do 2011 byl autoritářský režim moci prezidenta Zine El Abidine Ben Aliho. Po rozsáhlé protesty v prosinci 2010 do ledna 2011 musel uprchnout. Událost byla daboval Jasmine revoluci po národní květina stejného jména.

Mezi turistické zajímavosti Tunisko je kosmopolitní kapitál Tunis, starověké zříceniny Kartága, UNESCO světového dědictví UNESCO, muslimské a židovské čtvrtiny Jerba, a pobřežní střediska mimo Monastir, které láká mnoho turistů chartu. Podle The New York Times, je Tunisko „, známý pro své zlaté pláže, slunce a cenově dostupný luxus“

Oblíbené turistické destinace je bílá a modrá město Sidi Bou Said 20 km severně od Tunisu , se svými malebnými uličkami a domy Krásně se nachází na pobřeží Středozemního moře. Zde umělci jako Paul Klee a Henri-Gustave Jossot našel i klid a inspiraci. Město Kairouan je že muslimové čtvrtý nejvíce svaté město po Mekce, Medíně a Jeruzalému. Má více než 50 mešit, a má důležitou koberec průmyslu.

Tunisko má řadu archeologických vykopávek ukázat. Dougga je starověké římské město v severním Tunisku, které je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město je velmi zachovalý a je dobrým příkladem římské architektury. Chcete-li vědět více o bohaté historii Tuniska a různých civilizací, které mají v držení houpat se v zemi stojí za výlet do Národního muzea Bardo v Tunisu se nachází ve starém paláci v Tunisu.

Tunisko je hlavní letiště je Tunis Carthage International Airport, který se nachází jen kousek od Tunisu.

Destinasjoner