Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Thajsko

Najděte levné autopůjčovny v Thajsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Thajsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Thajsko

Autopůjčovny Thajsko

Pronájem auta Thajsko

Thajsko se nachází v jihovýchodní Asii, a má přibližně 66 milionů obyvatel (2010). To je ohraničené na severovýchod a východ do Laosu, Kambodži na jihovýchod, na jihu zálivu Thajska a Malajsie , v jihozápadní části Indického oceánu na západě až Myanmar (dříve Barma).

U pobřeží je řada menších ostrovů náležejících do Thajska.

Krajina v Thajsku může být rozdělena do čtyř částí: hory na severu – kde země je nejvyšší hora „Don Inthanon“ zvedá 2595 metrů nad mořem, centrální roviny řeky Menam (Chao Phraya), Korat Plateau na severovýchodě, který je 100 až 200 m, a poloostrov na jihu – které jsou součástí Malajského poloostrova s ​​nízkými kopci přerušil izolované horní Khao Luang (1786 m)

Thajsko má tropické monzunové klima s vysokými teplotami po celý rok. Nejvíce srážek spadne v období od května do září.

Kapitálu Bangkok Centrálně umístěný v zemi a je Thajsko je největší město s 8 milionů lidí.Bangkok je také země je nejvíce důležité hospodářské, obchodní a kulturní město a je navštěvován více než 15 milionů turistů ročně. Bangkok je shopper rájem, a město je jedním z nejlepších světových hotelů.

Další velká města v Thajsku, Nakhon Ratchasima, Udon Thani, Nakhon Sawan, Chiang Moi a Phuket. Ta je možná jeden z nejslavnějších v jihovýchodní Asii turistické destinace, protože z nejkrásnějších pláží a potápěčských zařízení.

Thajsko je velmi populární turistickou destinací a má – kromě rajské pláže – velké nákupy, velké kultury, skvělé jídlo a krásné scenérie.

Thajsko je hlavní letiště je Suvarnabhumi Airport , který se nachází 30 km východně od Bangkoku.Jiné hlavní mezinárodní letiště Phuket Airport a Don Muang Airport (30 km severně od Bangkoku).