Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Švýcarsko

Najděte levné autopůjčovny v Švýcarsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Švýcarsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Švýcarsko

Autopůjčovny Švýcarsko

Pronájem auta Švýcarsko

Švýcarsko se nachází ve střední Evropě, a má 7,6 milionu obyvatel (2010). Švýcarsko je vnitrozemský a lemovaná Německo na severu, Francie na západě, proti Itálii na jihu a na Rakousko a Lichtenštejnsko k východu.

Švýcarsko je hornatá země a Alpy pohoří dominuje dvě třetiny rozlohy – především na jihu a jihovýchodě. Nejvyšší hora ve Švýcarsku, Dom, měřící 4545 m Země je známá pro své typické alpské vesnice – což je populární lyžařská střediska.

Švýcarsko je multikulturní společnost, a země je oficiální jazyk je němčina, francouzština a italština. Klima-moudrý, jsou kontinentální typ počasí v severních částech země, a více polární klima v nejvyšších částech Alp. Jižní část země má středomořské klima, které ovládá.

Jak víte, Švýcarsko je jedním z nejbohatších zemí světa, a cestovní ruch jsou hlavním zdrojem příjmů. Díky své centrální poloze v Evropě a jeho krásnou krajinou, Švýcarsko je oblíbenou destinací po celý rok.

Navzdory skutečnosti, že Bern je hlavní město Švýcarska, Zurich který je země je největší město a nejdůležitější kulturní centrum.Zurich (372.000 obyvatel) se nachází severně od země, která je domovem pro takové Národní muzeum, budova opery a mezinárodní finanční banky. Mírně off Curychu je známá lyžařská střediska Svatý Mořic a Davise.

Hlavní město Bern má 131.000 obyvatel (2010), a je 4. největší město po Curychu, Ženevě a Basileji. Bern si zachovala svůj středověký strukturu, a město je historické centrum je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Hlavní letiště Švýcarska je Zurich Airport , a země je druhým největším letištěm je Ženeva International Airport .