Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Västerås

Najděte levné autopůjčovny v Västerås vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Västerås. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Västerås

Autopůjčovny Västerås

Pronájem auta Västerås

Västerås je město nacházející se na břehu jezera Mälaren v provincii Västmanland asi 100 km západně od Stockholmu. Město má populaci 110.877 obyvatel (2010).

Město chce rozlišovat sebe jako Västerås – Mälarstaden, což znamená „Västerås – město u jezera Mälaren“, přilákat turisty a nové obyvatele a studenty na místní vysoké škole, Mälardalen univerzity

Västerås je město s dlouhou historií, to je odkazoval se na jako biskupství jak brzy jak 1120. To má mnoho zajímavých památek nabízí návštěvníkům dva z nich jsou Västerås hrad od 1200s se nachází ve městě a katedrály z téže doby. Tido Castle, který se nachází hned za městem má v Evropě největší sbírku hraček, a hostinec.

Město má mnoho muzeí, Västmanland County Museum má i historii a umění předvést, zatímco Vallby Open Air Museum má více než 40 různých budov v Västmanland a v létě tam je mnoho aktivit v muzeu.

Ve čtvrti se Kyrkbacken staré dřevěné domy a zbytky nepravidelné uliční sítě z pozdního středověku.

Västerås je jinak rodištěm švédského oděvního řetězce H & M, jedné z největších světových oděvních značek. Jejich první obchod byl otevřen ve městě v roce 1947.

Stockholm-Västerås Airport se nachází 8 km od centra města Västerås.