Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Stockholm

Najděte levné autopůjčovny v Stockholm vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stockholm. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stockholm

Autopůjčovny Stockholm

Pronájem auta Stockholm

Stockholm se nachází na východním pobřeží Švédska Baltské moře, a je ve Švédsku je kapitál a největší město – se změněnými 870.000 obyvatel (2011).Pokud se odhaduje, metropolitní oblast, populace se zvyšuje na téměř 2,1 milionu.

Hlavní město leží v Stockholm kraji, a je součástí krajiny Södermanland.

Město je švédská kulturní, ekonomické a politické centrum, a je také velmi populární destinace cestovního ruchu – s více než 1 milion návštěvníků ročně. Stockholm byl jmenován Evropské hlavní město kultury v roce 1998 a evropského environmentálního kapitálu v roce 2010.

Město je známé pro své krásné pobřeží, s ostrůvky téměř 30.000 ostrovů, ostrůvků a útesů.

Stockholm má nespočet památek a turistických atrakcí, a některé z nejnavštěvovanější patří centrum Gamla Stan s jeden kilometr od roku 1700, STORKYRKAN – původně od 1200s, parlament domu, Stockholm City Hall – Radnice z roku 1923 a ve Stockholmu středověké muzeum – muzeum se zaměřením na středověk.

Jiné populární atrakce patří Riddarholmskyrkan – původně od 1300s, Natural History Museum, sochařský park „Millesgårdenského“, Vasa – s obnovenou orlogskipet Vasa od 1628, Skansen – skanzen a zoo, Moderna museet – s exponáty severských a mezinárodního současného umění a Národní muzeum – s uměleckými výstavami, kde si také můžete prohlédnout díla od Rembrandta, Renoir, Degas a Goya.

Město je hlavní letiště je Stockholm Airport – Arlanda , který se nachází 40 mil severně od centra města.

Ostatní letiště zahrnuje Stockholm – Bromma Airport , který se nachází 9 km západně od centra města a letiště Stockholm – Skavsta , který se nachází 106 km jihozápadně od hlavního města.