Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Stockholm Skavsta Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Stockholm Skavsta Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stockholm Skavsta Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stockholm Skavsta Letiště

Autopůjčovny Stockholm Skavsta Letiště

Pronájem auta Stockholm Skavsta Letiště

Stockholm Skavsta Airport (NYO), dříve nazývané Nyköping-Oxelösunds Flygplats, který se nachází 7 km od Norrköping a 100 km jižně od Stockholmu.To je považováno za jeden z Stockholm čtyři letiště.K dispozici je kyvadlová doprava mezi letištěm a Stockholmu, a to jak přímé autobusové a autobusy na silnici. K dispozici je také kyvadlová doprava na Norrköping a Linköping. Pět autopůjčoven, které nabízejí své služby na letišti jsou Avis, Europcar, Sixt, Budget a Hertz.

V roce 2010 navštívil 2.507.772 cestujících, letiště, a to je ve Švédsku je třetí největší letiště.Letiště je hlavní rozbočovač pro Ryanair a nízkonákladovou leteckou společností létající do více než 40 evropských měst. Ostatní letecké společnosti sloužící Stockholm Skavsta Airport je Wizz Air a Gotlandsflyg. V roce 2012 byla dokončena terminálu.

Stockholm Skavsta Airport má dobrý výběr jídel a nápojů, stejně jako duty-free obchody a další nákupní možnosti. Ostatní vybavení patří přepážka s turistickými informacemi a Wi-Fi připojení k internetu (není zdarma). Nově Connect Hotel Skavsta se nachází 75 m od terminálu pro cestující a mají konferenční prostory.