Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Södertälje

Najděte levné autopůjčovny v Södertälje vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Södertälje. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Södertälje

Autopůjčovny Södertälje

Pronájem auta Södertälje

Södertälje je město a sídlo Södertälje obce ve Stockholmu kraji a nachází se 35 km jihovýchodně od Stockholmu .Město má 64.619 obyvatel (2010) a Mälaren toky do Baltského moře přes kanál Södertälje. To má statut města od roku 1380.

Södertälje je mezinárodní obec, a to se odráží jak v obchodní, kulturní a obyvatelstvo. Kolem 39 procent obyvatel jsou cizího původu a tento podíl se zvýší o 1,5 procenta za rok. Důležité přistěhovalec skupina, Syřané, město je včetně pěti syrských církví a dvou fotbalových týmů (8Assyriska FF a Syrianska FC) a dokonce i syrský TV kanál se objeví po celém světě.Město přivítalo více iráckých uprchlíků než USA a Kanada dohromady.

Kultura v Ytterjärna je kontaktním místem pro kulturní život ve městě s koncertní síně, kavárna, divadlo. Jeden z městských mnoha muzeích je Marcus Wallenberg Hall je muzeum vozidel. Zde je takový příklad z prvních sériově vyráběných švédských snímků z 1903.

Ale není to jen historie hovoříme o tom, automobilka Scania AB má stále své hlavní továrnu v Södertälje.

Nejbližší hlavní letiště je Stockholm-Bromma Airport se nachází 39 km severovýchodně od Sodertalje .Stockholm-Arlanda Airport se nachází 74 km od Södertälje.