Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Skövde

Najděte levné autopůjčovny v Skövde vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Skövde. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Skövde

Autopůjčovny Skövde

Pronájem auta Skövde

Skövde je město a sídlo Skövde obce v Västra Götaland County v jižním Švédsku. Skövde Nachází se asi 150 km severovýchodně od Gothenburg , mezi dvěma švédskými největších jezer, Vänern a Vättern, a má populaci 34.466 obyvatel (2010).

Skövde historie sahá až do středověku, ale proto, že celé město vyhořelo v roce 1759, s výjimkou skupiny domů s názvem celá kultura parku rezervy, tam je málo, co zbylo. Helens farma se nachází v centru města je chráněno a přeměněn na muzeum. Další klíčové lokality jsou Hertig Johan náměstí, kde bazilika Heleny.

Město má dobré nákupní možnosti, a největší nákupní centrum je obchod s 40 obchodů a restaurací se nachází na náměstí Hertig Johan.

Volvo je největší zaměstnavatelé a má dlouhou tradici v Skövde. Středisko je známé pro výrobu těch průmyslových vznětových motorů na světě. A Volvo nadšenci mohou mít velkou radost a navštívit Volvo v Skövde Industrial stejně jako pohled Volvo vývoj a historie také ukazuje industrializace Švédsko od 1850 až po současnost.

Skövde letiště je asi 10 mil od Skovde, ale v současné době neexistuje žádná jiná letadlo hit. Nejbližší je Jönköping Airport se nachází asi 90 km na jih.