Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Skellefteå

Najděte levné autopůjčovny v Skellefteå vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Skellefteå. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Skellefteå

Autopůjčovny Skellefteå

Pronájem auta Skellefteå

Skellefteå je město a sídlo magistrátu Skellefteå v Västerbotten severovýchodní Švédsku .Město má 32.775 obyvatel (2010). Nachází se 15 km od perského zálivu Botnického a města, které slouží jako Skelleftehamn přístavu Skellefteå.

Město je historické průmyslové město, a to zejména zlato průmysl byl velký tady – proto byl přezdíván „zlaté město“. K tomuto dni, pohřben zlato ve městě, a největší společnost Boliden AB.

Skellefteå je domovem mnoha velkých spisovatelů, best-known z nich je Stieg Larsson. Ostatní autoři jsou Sara Lidman, PO Enquist, Torgny Lindgren, a město je reklama za autory. Město má několik muzeí, jedním z nich je Skellefteå muzeum je kulturní oblast muzeum.

Vzhledem k tomu, 1100s došlo kostel. Stavba tohoto kostela byla zahájena v roce 1300s, a později byl přestavěn a rozšířen. Hlavním turistickým lákadlem je starší část města, Bonn Stan, kde jsou 116 chráněné „kyrkstugor“ a Švédsko je nejstarší dřevěný most Lejonströmsbron z roku 1737.

V oblasti kolem města je mnoho rybářských a rekreačních příležitostí zábavní Lilliput Land and Water Park Vitbergsbadet.

Skellefteå International Airport se nachází 17 km jižně od centra města.