Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Piteå

Najděte levné autopůjčovny v Piteå vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Piteå. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Piteå

Autopůjčovny Piteå

Pronájem auta Piteå

Piteå je švédské město a magistrát v severovýchodní Norrbotten Švédsku Nachází se na Pite výstupu älvs v Botnického zálivu.Domov pro 22.913 obyvatel (2010), v obci, která je správním střediskem obce Piteå

Vzhledem ke své poloze na Botnického zálivu je město populární letovisko v létě, což představuje polovinu cestovního ruchu Nordbottens. Piteå Havsbad je rekreační oblast se nachází 10 km na jih a je znám především pro své 5 km dlouhé pláže. K dispozici je také vodní park, velký kemp a činnost centra.

Pokud jde o kulinářské zájmu Piteå je známý pro své pitepalt, parabolu sestávající z bramborového koule s mletým vepřovým masem. Piteå má bohatý kulturní život, a je známý pro festivalu Piteå tanečnice a a směje se, PDOL, které láká národní i mezinárodní umělci posledním červencovém týdnu každý rok.

V roce 1911 otevřel trati Älvsbyn-Piteå železniční a to mělo vést ke zvýšení imigrace. Také v posledních letech, migrace do vesnice a obce. Piteå má tradičně silnou lesní průmysl, a port je také důležité. Obec je významným centrem jak pro výzkum a výrobu energie z obnovitelných zdrojů.

Centrum struktura pochází z pozdní 1600, a je soustředěna kolem náměstí City Hall. Nejstarší stavbou je kostel z roku 1686. V hlavní ulici jsou dvě hlavní nákupní centra.

Nejbližší hlavní letiště je mimo Pitea Luleå Airport se nachází 56 km na sever.