Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Nyköping

Najděte levné autopůjčovny v Nyköping vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nyköping. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nyköping

Autopůjčovny Nyköping

Pronájem auta Nyköping

Nyköping se nachází v jihovýchodní Švédsku – Pokud Nyköpingsån vlévá do Baltského moře.Město se nachází v Södermanland County, 60 km severovýchodně od Norrköping a 90 km jihozápadně od Stockholmu.

Nyköping má asi 30.000 obyvatel (2011), a je průmyslové a přístavní město. Kromě toho, Nyköping významným obchodním centrem.

Některé z města historických budovách jsou Alla Helgonet kostel z 1200s, St Nicolai kostel z 1200s, radnice z roku 1723, Länsresidenset z roku 1810, stejně jako radnice z roku 1969.

Nyköpinghus (Nyköping hrad) je slavný orientační bod města. Toto bylo původně středověký hrad, ale je již částečně v troskách. Kung Tower od 1200s v Nyköpinghus však dobře zachovalé a otevřený pro veřejnost. To udržuje muzeum dodnes.

Město má jinak řadu uměleckých galerií – včetně „domu Galerie Fish“. Také „nadávání modelu divadelní muzeum“, návštěvu. Zde si můžete prohlédnout exponáty loutkového kolekce – především Harald Žehrání kolekce.

Nyköping má mnoho krásných pláží, trochu mimo město, a město je vodní park „Hjortensbergsbadet“ – s tobogány.

Velkým lákadlem pro celou rodinu za jeden den Kolmårdens Djurpark, což je 46 mil jihozápadně od Norrköping.Proč to nezkusit viz delfínů show, panda, lemuři a opice. Zoo nabízí návštěvníkům velbloud na koni, a pokud chcete zažít trochu akce – může jezdit horská dráha doporučit.

Mezinárodní letiště Stockholm Skavsta Airport se nachází 8 km severozápadně od Nyköping.