Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Mariestad

Najděte levné autopůjčovny v Mariestad vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mariestad. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mariestad

Autopůjčovny Mariestad

Pronájem auta Mariestad

Marie City je město nacházející se v Västra Götaland na východní straně jezera Vänern ve Švédsku. To má 15.591 obyvatel (2010).

Mariestad byla pojmenována po manželce Karla IX Švédska , Maria z Falce.Karl IX založil město v roce 1583.

Mariestad obklopen největších ostrovů švédských vnitrozemských a je oblíbeným místem v létě s jemnými plážemi a přístavů. Torzo och Brommö jsou hlavními ostrovy souostroví.

Staré Město Mariestad má dřevěné domy z 1700 – a 1800. Je příjemné chodit v malých uliček mezi malých obchodů, galerií a kaváren. Mariestad divadlo je jedním z nejstarších a nejlépe dochovaných divadla Švédska z roku 1843.

Existuje několik chráněných přírodních rezervací v oblasti vhodné pro rekreační aktivity, jako je rybolov a cykloturistiku.K dispozici je 65 km cyklistická stezka lesem a podél jezera od Mariestad do Linköpingu. V roce 2010 Vänernskjærgården na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Letiště v blízkosti Trollhättan-Vänersborg Airport Nachází se 109 km od centra města na jih.Örebro Airport se nachází 119 km severně od Mariestad a Jönköping letiště je 126 km daleko.