Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Luleå

Najděte levné autopůjčovny v Luleå vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Luleå. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Luleå

Autopůjčovny Luleå

Pronájem auta Luleå

Luleå Airport (LLA) se nachází v blízkosti obce Kallax a 7 mil jižně, jihovýchodně od města Luleå .Autopůjčoven Hertz, Avis, Europcar a Mabi poskytovat své služby v příletové hale letiště. Chcete-li dostat mezi Luleå a kyvadlová doprava na letiště je dobrá volba.

Navzdory tomu, že je ve Švédsku je šestý největší letiště, několik dopravních letadel do zemí mimo Švédsko .Air Baltic létá do Rigy, a během letní i zimní sezónu existuje několik charterových letů do středomořských zemí a Phuket v Thajsku z Luleå. 983.194 cestujících navštívil Lulea Airport v roce 2011

Letiště nabízí zařízení jsou kavárna, restaurace a duty free shop. Má také bezdrátové připojení na internet, VIP pokoj, který lze použít pro konference a ATM. Pro ty, kteří chtějí, že je možné cestovat na letiště.