Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Kalmar

Najděte levné autopůjčovny v Kalmar vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kalmar. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kalmar

Autopůjčovny Kalmar

Pronájem auta Kalmar

Kalmar je město v Småland v jiho-východním Švédsku. Nachází se na pobřeží Baltského moře nedaleko ostrova Åland a má 36 392 (2010) obyvatel.

Kalmar je jedním z nejstarších měst Švédska a hostil řadu historických událostí. To bylo důležité obchodní centrum během Hanseatic ligy v 1200s.

Kalmar Castle pocházet z 1100s je jeden z velkých pyšní Kalmar je, se nachází na ostrohu v Palace oblasti. Kalmar Union byla založena na setkání v Kalmar zámku v r. 1397. Unie byla personální unie mezi královstvími Dánsko , Norsko a Švédsko, které vznikla v roce 1397 a rozpuštěna v roce 1523.Dobře zachovalý hrad je populární turistická atrakce.

Centrum města je na Kvarnholmen s jako Katedrála (1660-1702) je dobrým příkladem barokní architektury a radnice (1684-1690). Nikde v Švédsko je jich tolik památek dům Kvarnholmen.

Kalmar je hlavní cesta k ostrovu Öland díky k Öland most.

Kalmar Obec je zelené město, který zahájil komplexní program na snížení využívání fosilních paliv a energie. Příkladem je 20 000 z krytu se zahřívá na velké řízky rostlin, které používá páru a horkou vodu pro vytápění.Kalmar je také půjčovna přátelské město.

Kalmar Airport se nachází 6 km západně od města Kalmar.