Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Göteborg Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Göteborg Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Göteborg Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Göteborg Letiště

Autopůjčovny Gøteborg Letiště

Pronájem auta Göteborg Letiště

Gothenburg-Landvetter Airport (GOT), Švédsko je druhé největší mezinárodní letiště se nachází 25 km východně od Göteborgu a 40 km od Borås o cestě 40Většina autopůjčoven které nabízejí své služby na letišti jsou Avis, Europcar, Hertz, rozpočet a Sixt. Airport bus je dobrá volba pro ty, kteří se dostat na letiště a Göteborgu. Také době Swebus Express se zastaví na letišti na cestě do a z Göteborgu nebo Stockholm .

Letiště by neměla být zaměňována s druhým letištěm v Göteborgu je Gothenburg City Airport se nachází mimo město. 4.906.556 cestujících navštívil Gothenburg Airport v roce 2011, což představuje nárůst o 20 procent oproti předchozímu roku.Letiště slouží asi 30 destinací a nabízí pravidelné lety do většiny hlavních měst v Evropě. Kromě toho má hodně charterových provoz, a to i do míst mimo Evropu.

200 metrů letišť je umístěno Landvetter Airport hotel s konferenčním zařízením. Letiště nabízí celou řadu kaváren, barů, restaurací a duty free obchody. Má také bezplatné bezdrátové připojení na internet, bankomat, dětské hřiště, meditace a dítě / rodinu.