Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Gävle

Najděte levné autopůjčovny v Gävle vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Gävle. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Gävle

Autopůjčovny Gävle

Pronájem auta Gävle

Gävle je město nacházející se v Gävleborgs v Švédsku 180 km severně od Stockholmu .Město leží na Gävlebukten, kde řeka ústí Gavleån v Baltském moři, a má 71.033 obyvatel (2010).

Gävle byl nazýván město výsady již v 1300s, a byl na konci roku 1700 přední obchodní centrum podél pobřeží Norrland.

Kultura je pro města, zde je švédská nejsevernější symfonie sama. Gävle Const Centrum je místem setkání pro současné umění v regionu. Město má také několik divadelních souborů, divadlo a koncert z roku 1878. Město je na tom dobře ve sportu, zejména v týmových sportech jako je hokej a fotbal.

Gävle je známý pro jeho výrobu kávy Gevalia vyráběných Kraft Foods General Skandinávii vyvážených pod několika obchodními názvy. Gevalia je obzvláště populární v Americe, a dělá několik druhů, které nejsou k dispozici na evropském trhu. Ale to je možné navštívit továrnu a dostat chuť různých smaksblandingene.

Jinak Gavle dělal město známé mezinárodně. Gavle je skvělý vánoční koza v trávě, asi 13 metrů vysoký, stejně jako každý rok od roku 1966 zřízen na náměstí hradu. Ale na půlnoční silvestrovské ten rok, někdo zapálil jí. V roce 2005 zde bylo 22 čas, že koza byla spálena. Tento nešťastný tradice je nezákonné a není populární mezi obyvatele města. V některých letech se snažil dlouho podstavec v protipožární materiálu. Nyní prodává malý Gävle, který jede do důchodu tak, že to může být střeženy.

Nejbližší hlavní letiště je Borlänge Airport 121 km od města Gävle.Stockholm-Arlanda Airport je 137 km daleko.