Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Åre

Najděte levné autopůjčovny v Åre vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Åre. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Åre

Autopůjčovny Åre

Pronájem auta Åre

Åre je vesnice a obec v Jämtland ve středu Švédska, nedaleko od hranic s Norskem .Åre je nejlépe známý pro bytí populární zimní lyžařské středisko a má 1417 obyvatel (2010).

Jsou kostel byl postaven v roce 1190. To bylo důležitou zastávkou na poutníky „cestě, když šli poutníka z Sundsvall do hrobu svatého Olafa v Nidaros ( Trondheim ).

25 procent místních vládních příjmů pochází z cestovního ruchu a růst v oblasti cestovního ruchu vedlo ve vývoji hotelů, restaurací a nákupních možností.

Åre má 5 lyžařských oblastí s více než 40 vleků a 103 běhů. To se nachází v metrech 372 a lyžařský areál táhnoucí se od města a téměř až do Åreskutan nachází 1420 m. Obec má také více než 500 km tratí běžeckých.

V roce 1954 a 2007, jsou hostovány na World Alpine Cup. To se také uchází několikrát hostit olympijské hry, ale neuspěl.

V uplynulých letech, také láká mnoho turistů v létě a stát se hlavním cílem pro milovníky horských kolech ve Švédsku. Tam jsou četné tříděné cyklistické stezky dolů na hory a jsou Bike Park je otevřen od 1. Května do 15. Října.

V létě, město také vhodné pro turistiku, paragliding, kanoistiku a golf.

Åre Östersund Airport se nachází 94 km východně od centra města.