Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Švédsko

Najděte levné autopůjčovny v Švédsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Švédsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Švédsko

Autopůjčovny Švédsko

Pronájem auta Švédsko

Švédsko je na východní části Skandinávského poloostrova, sousedí Norsko na západ a ve Finsku na severovýchodě.Švédsko má 9.400.000 obyvatel (2011). Země má spojení s Dánskem v jihozápadní přes 16 km dlouhá „Most přes Öresund,“ která se skládá z mostu a tunelu zařízení železniční a dálniční mezi Malmö a Kodaní .

Švédsko má námořní hranic Estonsko , Lotyšsko , Polsko , Německo a Rusko , a také má pobřeží s výhledem Skagerrak, Kattegat a Öresund na západě, na pobřeží Baltského moře na jihu a Botnického zálivu a Botnického zálivu na východě.

Velké ostrovy Gotland a Öland v Baltském moři patří i do Švédska.

Švédsko je rozděleno do 3 různých typech terénu: severní švédské Vysočině – tam, kde země je nejvyšší hora Kebnekaise je (2111 m), mezi švédskými nížinách – s některými z největších jezer Švédska – včetně Vänern a Vättern a sørsvenske Highlands a Scania – které jsou většinou zalesněný rovinaté krajině.

Hlavní město Švédska, je Stockholm , který se nachází na východním pobřeží Baltského moře.Stockholm je největší město s přibližně 1,4 milionu obyvatel, a je také ve Švédsku Nejvýznamnější politické a ekonomické centrum. Stockholm má velké nákupní a kulturní zařízení, stejně jako řadu historických památek.

Další velká města ve Švédsku, Göteborg , Malmö , Uppsala, Linköping , Västerås a Örebro.

Země je hlavní letiště je mezinárodní letiště Stockholm – Arlanda , ale Airport Gothenburg – Landvetter , Letiště Stockholm – Skavsta a Malmö Airport má vysokou návštěvnost.