Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Srbsko

Najděte levné autopůjčovny v Srbsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Srbsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Srbsko

Autopůjčovny Srbsko

Pronájem auta Srbsko

Srbsko je největší z Bývalé jugoslávské republiky v jihovýchodní evropské oblasti Balkánu. Země má společnou hranici s Bosna a Hercegovina , Chorvatsko , Maďarsko , Bulharsko , Makedonie , Kosovo a Černá Hora .Jeho populace je přibližně 7,4 milionu (2010).

Hlavní město Srbska, Bělehrad, a má asi 1,6 milionu obyvatel.Bělehrad Centrálně umístěný v zemi.Další velká města jsou Novi Sad, Niš a Kragujevac.

Krajina v Srbsku je ovládán rovinami na severu a relativně vysoké hory na jihu. Dunaj protéká řeka od Rusko a do Srbska – a tam, kde se setkává s menší řeky Sávy – je hlavním městem Bělehrad.

Bělehrad je velmi krásné město, a to také má mnoho historických a architektonických památek – včetně starobylé pevnosti Kalemegdan. Ve městě Vojvodiny – se nachází v severní části země – tam je hodně dobře zachovalé architektury z období baroka.

Srbský největší letiště je Bělehrad Niklas Tesla International Airport , který se nachází jen kousek od hlavního města.Dalším důležitým mezinárodní letiště je Nis Letiště Konstantina Velikého.