Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Spojené Arabské Emiráty

Najděte levné autopůjčovny v Spojené Arabské Emiráty vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Spojené Arabské Emiráty. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Spojené Arabské Emiráty

Autopůjčovny Spojené Arabské Emiráty

Pronájem auta Spojené Arabské Emiráty

Spojené arabské emiráty – které mají dohromady téměř 5 milionů obyvatel (2010) – se nachází na Arabském poloostrově, v jižní části Perského zálivu.Je to federální republika skládající se z 7 menších jednotek (Emirates). Nejznámější z nich je Dubaja Abu Dhabi , kde se nachází dvě největší města (se stejným názvem jako emirátů).Abu Dhabi (860 000 obyvatel) je hlavním městem a Dubaj (2,1 milionu obyvatel) je největší město.

Oficiálním jazykem je arabština, a 97% obyvatel jsou muslimové.

Krajině dominuje poušť a písečných dun – a podnebí je velmi suché a horké. Pobřeží je téměř 650 km, a na mnoha místech mají skvělé pláže.

Spojené arabské emiráty je jedním ze světově nejvíce prosperujících zemí, a většina bohatství je založeno na komplexním vývozu ropy. Země v posledních letech také měl významný příjem z rostoucího cestovního ruchu.

Mezi hlavních turistických atrakcí ve Spojených arabských emirátech jsou luxusní pláže a nákupní. Země investovala v různých formách luxusního cestovního ruchu.

Hlavní letiště v zemi, Dubaj Mezinárodní letištěje jen mimo Dubaje – a nová, velká mezinárodní letiště je ve výstavbě v přístavu Jebel Ali (plánováno na 2017).