Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Alicante

Najděte levné autopůjčovny v Alicante vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Alicante. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Alicante

Autopůjčovny Alicante

Pronájem auta Alicante

Alicante je město nacházející se v jihovýchodní Španělsku Středomoří.Alicante je druhé největší město v regionu Valencie , a je hlavním městem provincie Alicante.

Ekonomika města je z velké části založena na cestovním ruchu a výrobu vína. Alicante je centrem Costa Blanca a mnoho turistů si vybrat toto město jako středisko možná především kvůli mírné klima a nádherné pláže.

Staré město Alicante je hlavní turistickou atrakcí – s jeho historickými budovami, úzkými uličkami a útulnými kavárnami, restauracemi a obchody.

Slavný orientační bod ve městě je zámek “Castillo de Santa Barbara” od středověku. Části hradu jsou z cca. rok 230 př.nl Kr. Hrad se nachází na kopci – 300 m – a tady máte krásný výhled na záliv Costa Blanca.

Pod hradem je město s radnicí z roku 1760, Santa Maria kostel z 1300s a renesanční kostel San Nicolás de Bari z roku 1700.

Jiné turistické atrakce ve městě Alicante patří Archeologické muzeum “Marq” – kde návštěvníci interaktivní cestu dějinami – s exponáty z artefaktů od pravěku až po moderní dnů.

Jinak, město má mnoho trhů a parky, několik pozvání pláží – kde Playa San Juan je jedním z nejpopulárnějších před “Explanada de Espana” – obklopen palmami, aréna z 1849 (toreador muzeum) a muzeum současného umění – který z nich lze viz výstavy uměleckých děl z takové Miró, Dalí a Picasso.

Město je letiště – Alicante Airport – se nachází 12 km jihozápadně od centra města.